Arşiv Taşımacılığı

  ARŞİV TAŞIMACILIĞI

  Arşiv depolama işi kurumsal ve arşiv depo alanına sahip kurum ve şirketlerin zaman içerisinde tam kapasite durumunu yakalaması ile beraberinde bu arşiv alanında var olan materyallerin farklı depo alanlarına transfer edilen yada imha edilmesi gereken durumlarda arşiv imha alanına ulaştırılması durumunda nakliyat firmalarına ihtiyaç duyulmaktadır. Arşiv taşımacılığı işi tamamen profesyonellik ve bilgi güvenliği gerektiren bir iştir. Teslim alınan evrakların talep edilen adrese en sorunsuz şekilde ulaştırılması işlemi; Yıldırım nakliyat firmamız aracılığında en profesyonel şekilde sağlanacaktır. 

  Arşiv taşıma işi en çok; Hastaneler, devlet kurumları, mali müşavirlik büroları, vakıflar ve bir çok farklı dalda evrak biriktirme prosedürü olan kurumların yapmış olduğu bir işlem olup, tam kapasitelik arşiv kullanım alanında evrak toplanıldığında başvurulan yöntem, arşivde yer alan meteryallerin farklı adrese teslim edilme işlemidir. Belirtmiş olduğumuz sektörlere ek olarak, medya ve tv yayın kanallarınında arşiv depoları bulunmakta olup, atılmayan ve stok gerektiren evrakları bulunmaktadır.

  Nakliyat çalışmaları alanında akılda kalıcı ve profesyonel çalışmaları ile tanınan firmamız, arşivinizde yer alan meteryallerin nakil işlemlerinde büyük bir titizlikle çalışma yapmaktadır.  Arşiv alanında bölümlendirme yada sınıflandırması yapılmış şekilde dizayn edilen evrakların, aynı sistemde kolileme yada kasalı kutu adını verdiğimiz ürün içerisine yerleştirme işlemi yapılmaktadır.  Bu sayede teslim alınan arşivlerinizin ayırt ettiğiniz şekilde bu düzenin bozulmadan entegre edilme işlemi taşınırken tarafımızdan sağlanacak olup, hiç bir karışıklık durumu ile karşı karşıya kalmayacağınız garanti edilmiş olacaktır. 

  Arşiv taşıma fiyatlarımız oldukça makul rakamlardan oluşup, bütçenizi sekteye ugratmayacak bakiyelerden oluşup, sizler için en doğru teklif rakamını alacağınız arşiv nakliyesi olacağının garantisini vereceğiz.

  Sözleşmeli taşıma işlemi yaptığımız bu eşya transfer hizmetinde sizlere sigortalı ve sizlerinde talep ve isteklerinin yer aldığı maddeler içeren nakliyat sözleşmenin ile talep ettiğiniz arşiv taşıma hizmeti alacağınızı garanti ediyor ve sizlerin memnuniyetini sağlıyoruz.

   

  arsiv-tasima arsiv-tasimaciligi istanbul-arsiv-tasima