EVDEN EVE NAKLİYAT ÜCRETLERİ

  EVDEN EVE NAKLİYAT ÜCRETLERİ

  Evden eve nakliyat ücretleri tamamen, ev eşyalarının yoğunluğuna ve evin bulunduğu konum durumuna göre değişkenlik kazanan fiyatlandırma durumudur. Ev eşyalarınızın taşınması işleminde nakliyat firmalarının sizlere sunduğu, nakliyat tekliflerinde tamamen bu 2 ana konu çerçevesinde sizlere rakamsal bilgi verilmektedir. Evinizin bulunduğu konum, Örneğin giriş katı, müstakil ev ise, Asansör olmayan 5.katta yer alan bir ev'e kıyasla alacağınız nakliyat teklifi oldukça uygun olacaktır. Ev eşyalarınızın az yada fazla olması taşınma işleminde 2. kriter olup, Eşya yoüunluğu tespiti ise tamamen, kaç oda salon sorusuna alınan cevapla tespit edilmektedir. Fakat telefon üzerinden yapılan bu görüşmede, bazı nakliyat ihtiyacı olan müşteriler, Evim 3+1 desede eşyalarım 1+1 eşya durumunda, az eşyam var şeklinde bilgi vermektedir. Bunun dışında, tam tersi olaylarlada karşılaşmak söz konusu olabiliyor. 2+1 evde oturuyorum şeklinde bilgi veren müşterinin evine, taşınma günü gidildiğinde 4+1 ev eşyası ile karşı karşıya kalınabiliyor. İşte bu tarz karışıklıkları gidermek adına, Nakliyat firmaları olarak bizler, Ücretsiz eksertiz desteği sunmaktayız. Ekspertiz çalışanı taşınma adresine giderek yapacağı analiz sonucunda, eşyayı ve ev konumu tespitini yaptıktan sonra, tam nokta atışı nakliyat teklifi sunmaktadır. Ekspertiz gönderimi istemeyen müşterilerimizden; WhatsApp gönderecekleri oda ve eşya resimlerinden yola çıkarak çok sağlıklı şekilde nakliyat teklifi verme durumumuz olmaktadır. 

  EVDEN EVE NAKLİYAT ÜCRETLERİNİ ORTALAMA FİYATLARI

  1+1 EV EŞYASI - EVDEN EVE NAKLİYAT ÜCRETLERİ 1000 TL.
  2+1 EV EŞYASI - EVDEN EVE NAKLİYAT ÜCRETLERİ 1500 TL.
  3+1 EV EŞYASI - EVDEN EVE NAKLİYAT ÜCRETLERİ 2000 TL.
  4+1 EV EŞYASI - EVDEN EVE NAKLİYAT ÜCRETLERİ 2500 TL.
  5+1 EV EŞYASI - EVDEN EVE NAKLİYAT ÜCRETLERİ 3000 TL.
  6+1 EV EŞYASI - EVDEN EVE NAKLİYAT ÜCRETLERİ 3500 TL. Üzeri

   

  evden-eve-nakliyat-ucretleri

  Evden Eve Nakliyat işinde ortalama rakamlar bu fiyandırma üzerinden ilerlemektedir. Eyanızın az olması, Bulunduğu konumun elverişli olması, gibi kriterler rakamlrda düşüş'e Eşyanın fazla olması, montaj, özel paketleme talebi, askılı tekstil kıyafet taşıma talebi, elektrik tesisat vs gibi ek hizmetler bu rakamlarda ek ücretler yansımasına sebebiyet verecektir. Evden Eve Nakliyat çalışmalarımızda sizlere asansörlü eşya taşıma hizmetide sunmaktayız. Oturduğunuz ev2de yğk asansörü bulunmuyor ise; Merdiven yapısı, büyük ebatlı eşyalarınızın taşınmasında zarar alma riski oluşturuyor ise; Yıldırım Asansörlü evden eve nakliyat çalışmalarımızdan faydalanabilir. Optimal fiyatlarda; Asansörlü ev eşyası taşıma çalışmalarımızdan faydalanabilirsiniz.

  Evden Eve Nakliyat Ücretlerini Etkileyen Kriterler Evden Eve Nakliyat Ücretini Etkilemeyen Kriterler
  Ev eşyalarınızın yoğunluğu (Eşyanın az yada çok olması) Ambalajlama
  Evinizin bulunduğu konum Ücretsiz Ekspertiz hizmeti
  Asansörlü Nakliyat talebi Nakliyat sigortası
  Km farkı (Şehir içi ve Şehirler arası taşınıyor olması) Nakliyat sözleşmesi
  Su Tesisatı talebi Eşya Montajlama
  Elektirik tesisat talebi  
  Montajlaması yapılan eşyanın kurulum hizmeti  
  Taşınma sonrası temizlik talebi  
  Yük Asansrünün Bulunup, Bulunmaması  

   

  Sizlerde bu denli şeffaf ve tamamen müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermeyi hedeflemiş firmamız aracılığında nakliyat hizmeti almak istiyor iseniz. Hemen Yıldırım Nakliyat ile iletişime geçerek, Kendi eviniz için geçerli olan evden eve nakliyat ücretini öğrenmek için firmamıza ulaşarak teklifinizi alınız.