HASTANE TAŞIMA

  HASTANE TAŞIMA

  Hastaneler kentsel dönüşüm, bina  alt yapı çalışmalarından veya lokasyon değişikliklerinden kaynaklı farklı bir lokasyon taşınma durumları söz konusu olabilir. Hastane taşıma işinde bizler sizlere en sağlıklı şekilde, hastane içerisinde yer alan demirbaşların transfer edilme işlemini sağlamaktayız.

  Hastane içerisinde yer alan eşyalar ve özellikle cihazlar maliyeti çok yüksek ürünler olup, eşya nakli aşamasında dikkatle taşınması gereken ürünlerdir.

  Yıldırım nakliyat firmamız hastane taşımacılığı çalışmalarında devlet hastanesi ve özel hastane bazında yaklaşık 16 adet hastane kurumunun taşımacılığında faaliyet göstermiş ve bu doğrultuda çalışmalar yapmış bir deneyimli bir nakliyat firmasıdır. 

  Önceki hastane taşıma çalışmalarında 3 gün öncesinde ekspertiz gönderileri yaparak, ambalajlama malzemesine kullanılacak ürünlerin adet ve sayı belirlemesi yapan ekibimiz, hastanenin 1 gün içinde taşınıp bitmesi için gerekli olan, nakliyat aracı ve personel kadrosunu tespit emiş ve bu doğrultuda 3 gün sonrası için tam ekipman ve tan personel kapasitesini hazırlamıştır. 

  Saat 6 sa başlanılan hastane taşıma işlemlerinde en hızlı ve sistematik şekilde, hastane malzemelerinin nakliye aracına yerleştirilme işlemi için sistematik şekilde çalışmalar yapan firmamız, hastane taşıma işinin kusursuz ve eksiksiz olması için, nakliye işlemini yöneten 2 adet nakliye şefi tahsis etmiş ve tüm bu nakliye sürecinin takip işleminin yetkilendirme yaparak yönlendirilmeli hızlı taşınma sisteminin zemininde kurmuştur.

  Hastane içerisinde yer alan tüm eşyalar, tek tek paketlenerek, nakliyat aracına transfer edilmiş olup, üst katta yer alan eşyaların en hızlı şeklide nakliye aracına ulaştırılması içinde asansörlü eşya taşıma işlemine başvurularak en sağlıklı ve sorunsuz şekilde eşyaların transfer işleminde kullanılmış yöntemler denenmiştir.

  Hastane kurumunun talep ve istekleri, baz alınan hastane taşımacılığı sözleşmenizde sizlere geçmişten bugüne her daim şeffaf hizmetler vermiş olan firmamız, sizlerin hastane nakliyesi ihtiyaçlarınızda yanınızda olmaktan ve sizlere hizmet vermekten ötürü mutluluk duyacağımızı belirtmek isteriz.

  hastane-tasimaciligi