Yorumlar

David Sheldon
Living in Turkey for the last decade, I was moving to Bodrum from İstanbul. Yildirim Nakliyat was really professional, kind, and understanding. They moved all of my furniture for quite a good price. The quality of service was great, I would recommend to anyone. Thank you for the great work.

Rüstem Hakkı
Yıldırım Nakliyat firması ev eşyalarımızı çok temiz bir şekilde taşıdı. ellerine sağlık. Eğer temiz bir nakliyat hizmeti almak istiyor ieniz bu firmayı tercih etmelisiniz. Herkese öneriyorum.

Ahmet Günaymaz
Evden Eve Nakliyat adı altında ev eşyalarımızı taşıttığımız bir firma. Ataşehir'de yer alan eşyalarımızı Maltepe'deki yeni adresinize taşıdılar. Kadir bey firma sahibi çok ilgilendi sağolsun. Çok güzel ve temiz iş çıkartıyorlar. Her aşamada birebir ilgilenip, özele eşya taşıyorlar. Kendilerine çok teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Gülizar aktaş
Taşınırken eşyalarım zarar görür diye çok korktuğum; karşılığında verdikleri mükemmel taşınma hizmeti ile tüm korkularımın gereksiz olduğunu kanıtlayan başarılı bir nakliyat firması. Istanbulda oturuyorsanız çok şanslısınız.nakliyat ihtoyacinizda size kaliteli bir hizmet verecek nakliyat firmamız var. Herkez gönül rahatlığıyla bu firma ile taşınabilir.

Hacı Akyıldız
Sayısız nakliyat firması arasında; bu firmayı tercih etme sebebim.web sitesinin kurumsal olması ve eşya paketleme çalışmalarını beğendiğim içindi. Çok memnun kaldım. Web sitelerinde yer alan tüm hizmetleri fiili olarak yapıyorlar.

Kerim Akyüz
Yıldırım nakliyat firması kaliteli nakliye hizmetleri veren bir kurum. Kendilerine emeklerınden dolayı teşekkür ederim.

Burak Bozkurt
Güzel ve hoş bir siteniz var, daha önce sizden hizmet almadim ama yorumlara göre tavsiye edilebilir görünüyor

Aselhan Çınar
Çok başarılı ve dürüst bir nakliyat şirketi herkese tavsiye ederim.

Jale Ak
Ofis taşıma hizmeti aldığım bu nakliyat firmasından çok memnun kaldım. Beklentilerimin üstünde hizmet veren bir nakliyat firması oldu. Artık tüm nakliyat ihtiyaçlarım da tercih edeceğim tek firma; Yıldırım nakliyat olacaktır. Tebrikler

Burak aksakal
İstanbulda en iyi nakliyat fiması diyeceğim bir firma. Taşınirken tercih ettim çok ama çok memnun kaldım. Asansörlü nakliyat hizmetleri kusursuz sizde taşınırken kesinlikle tercih etmelisiniz .

İlk 1 2 3 4 5 Son

Yorum Yap

Adınız:


Yorumunuz: Not: HTML'ye dönüştürülmez!