Yorumlar

İlhami Güngörür
Çok profesyonel bir nakliyat firması. Kesinlikle taşınırken hizmet almasanız dahi arayıp görüşmelisiniz.

Abdülselam Hakkı Yazıcı
Çok başarılı ve temiz eşya taşıma hizmeti sunan bir firma. Kesinlikle bu firma aracılığında taşının derim. Bu firma aracılığında evimi taşıttım ve çok memnun kaldım. Sigortalı nakliyat hizmeti veriyorlar. Sonsuz güvence ve kaliteli nakliyat için; Yıldırım Nakliyat diyorum.

Raif Konak
Çok Başarılı bir nakliyat firması tavsiye ederim.

Jale Bulutgil
Nakliyat ihtiyacım olduğunda internet üzerinden şans eseri denk gelmiş olduğum bu nakliyat firmasından çok ama çok memnun kaldım. Asansörlü taşıma hizmeti bir şahane yaklaşık 1 saat içerisinde eşyalarımızı nakliye aracına yüklediler. Bende hayranlık uyandıran bu hizmetlerini aldığım için çok memnun kaldım. Teşekkürler

Yaren Akyazı
Super Nakliyat firması. Kesinlikle taşınırken bu firmayı tercih etmelisiniz. :)))

Jale Akarsu
Çok başarılı bir nakliyat şirketi. Evden eve nakliye işimizi yaptılar. Ustalıkla ambalajlama ve montaj işlemi yapıyorlar. Kendilerine çok teşekkür ederim.

Barış Akay
Ofis Taşıma hizmeti aldık. Kurumsal taşımacılık alanında çığır aşmış. Oldukça donanımlı bir nakliyat firması herkese tavsiye ederim. Kesinlikle taşınırken bu firmayı tercih edebilir memnun kalabilirsiniz.

Tuba Köksal Acar
Küçükçekmece evden eve nakliyat ihtiyacımızda bu firmadan hizmet alarak, çok memnun kaldığımız bir taşınma süreci geçirdik. Özel ziynet eşyalarımızı alıp, evi bize bırakın diyen; Yetkili Serhat bey ve ekibi 2 saat sonrasında eve geldiğimizde tüm eşyalarımızı ambalajlamış bir şekilde hazırladıklarını gördüğümde şok geçirdim. Ve büyük bir itina ve öz veri ile eşyalarımızı taşıdılar. Aşırı derecede memnun kaldığım bu firmayı, şiddetle sizlere tavsiye ediyor ve kusursuz bir nakliyat şirketi arayışınızda bu firmaya ulaşmayı öneriyoruz.

Ahmet Gün
evden eve nakliyatta başarılı bir taşımacılık firması yolunuz açık olsun.

Gökay Araslı
Çok başarılı nakliyat şirketi. Evden eve nakliyat hizmeti almak istediğinizde bu firmayı tercih edebilirsiniz. Kaliteli ambalajlama ve paketleme ile eşyalarınızı çok iyi şekilde ambalajlıyorlar. Herkese tavsiye ederim.

İlk 1 2 3 4 5 Son

Yorum Yap

Adınız:


Yorumunuz: Not: HTML'ye dönüştürülmez!