Yorumlar

Bülent Arıkan
Çok profesyonel nakliyat firması. Herkese taşınırken bu firmayı tercih etmeleri yönünde tavsiyede bulunuyorum.

İnan Bulut Aras
Zeytinburnu nakliyat hizmeti aldım. Çok memnun kaldım. herkese tavsiye ederim.

Ahmet Yazıcı
Çok başarılı nakliyat firması, kurumsal hizmet veren ve güler yüzlü personel kadrosu olan bu firma ile eşyalarınızı taşıtmak doğru tercih olacaktır. Tavsiye ederim

İzgi Aksular
Evden eve nakliyat işinde uzun yıllar, kaliteli nakliyat hizmetleri vererek, müşterilerini memnun etmek adına büyük emek sarfeden, müşterilerinin taşınırken nazını çeken; Yıldırım nakliyat firmasına sonsuz teşekkürlerimi sunarım.

Derya Bayraktar
Eşyalarımı emanet ederken tereddüt etmeden her ihtiyacım olduğundatercih ettiğim nakliyat firması. Bu firma ile sorun yaşamadan yorulmadan taşınabilirsiniz.

Sahra Acardeniz
Yenisahra evden eve nakliyat hizmeti aldım çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ederim.

Talip Öztürk
Kendileriyle arkadaş tavsiyesi ile gidip görüştüm. Arkadaşım öve öve bitirememisti. Gerçekten işini dört dörtlük yapan nadir firmalardan biri. Öğlen olmadan yeni eve yerleştik. En ufak bir sıkıntı bile olmadı. eşyalar tertemiz ve sağlam geldi. Mobilya montajını yapan arkadaş çok hızlı ve bilgiliydi. Kendilerine teşekkür ediyorum.

baris gecmen
Gerçekten süper bir yer herkese tavsiye ederim. Fırsatı kaçırmayın.

Hamit Özpolat
Yıldırım Nakliyat firması aracılığı ile evden eve nakliyat hizmeti aldık. Yıldırım Nakliyat çok kurumsal bir firma beklentimizin üzerinde bir çalışma çıkardı. Eşyalarımızı yeni adresimize en iyi şekilde taşıdıkları ve sözünde duran bir firma..

ilhan gül
kaliteli hizmetin adı YILDIRIM NAKLİYAT gösterdikleri titizlikden ötürü kendilerine tesekkür ederim....

İlk 1 2 3 4 5

Yorum Yap

Adınız:


Yorumunuz: Not: HTML'ye dönüştürülmez!