Müze taşımacılığı

  MÜZE TAŞIMACILIĞI

  Müze taşımacılığı hizmeti çok yoğun talep olmayan, nadir de olsa yıl içinde müze kuruluşları tarafından talep edilen ve nakliyat firmalarına ihtiyaç duyulan bir nakliye hizmet sahasıdır.  Yıldırım Nakliyat müze taşımacılığı alanında yapmış olduğu profesyonel çalışmaları bulunmaktadır. Zaten bu sayede edindiğimiz tecrübe ile bu taşımacılık sektörü alanında en deneyimli uzman ve profesyonel işler çıkartan firma biziz.
  Az nakliyat talebi gerektiren bu iş sahasında nakliye hizmeti vermek her nakliyatcının yapabileceği bir iş değildir. Yıldırım Nakliyat yapmış olduğu bu güne kadar toplan 23 adet müze taşıma işi yapmıştır. Müze taşımacılığı yaptıracak kurum yetkilileri nakliye işi için çok seçiçi köklü nakliyat firmalarını tercih ederler.Yıldırım Nakliyat firmamız uzun yıllar nakliyat sektöründe yaptğı kaliteli eşya taşımaları ile tanınan bir kuruluş olmasından kaynaklı bu taşımacılık alanındada tercih edilen firma olmayı başarmıştır. Müze taşımacılığında uzman personel ekibi ile tüm değerli müze malzemeleri ve tarihi eserler üst düzey bir performas ile sizlere sunulur. Sizlerde Yıldırım nakliyat güvencesinde sunulan sigortalı müze ve tarihi eser taşımacılığı hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.
  Müze taiımacılığı çalışmalarımızda karşı tarafı zor durumda bırakmayacak ve talep istek öneri ve mesuliyet formu gibi tarafınızdan gelecek resmi mesuliyet belgesi firmamız tarafından imzalanarak zor ve sorumluluğu büyük olan bu işin altına girebilecek kararlılığa sahip bir kurumuz, sizlerde bu zorlu ve mesuliyet isteyen müze taşıma ihtiyacınızda Yıldırım nakliyat firmamıza ulaşarak hizmet alabilirsiniz. Bizeleri müze taşıma ihtiyacınızda tercih etmenizden dolayı şimdiden teşekkür ederiz.

   


  Anadolu Yakası Tel : 0216 464 0711 - 12  -  Avrupa Yakası Tel0212 273 2 555  Şirket Gsm No: 0532 632 44 12 
  E-Mail : info@yildirimnakliyat.com
  Adres : Kocayol Caddesi İbrahim Ağa Sokak No:14 Üst Bostancı - Kadıköy / İSTANBUL