arsiv tasima

Arşiv Taşıma Hizmetleri

Arşiv depolama işi kurumsal ve arşiv depo alanına sahip kurum ve şirketlerin zaman içerisinde tam kapasite durumunu yakalaması ile beraberinde bu arşiv alanında var olan materyallerin farklı depo alanlarına transfer edilmesinden oluşur.

Ya da imha edilmesi gereken durumlarda arşiv imha alanına ulaştırılması durumunda nakliyat firmalarına ihtiyaç duyulmaktadır.

Arşiv taşımacılığı işi tamamen profesyonellik ve bilgi güvenliği gerektiren bir iştir. Teslim alınan evrakların talep edilen adrese en sorunsuz şekilde ulaştırılması işlemi; Yıldırım nakliyat firmamız aracılığında en profesyonel şekilde sağlanacaktır. 

Profesyonel Arşiv Taşımacılığı

Arşiv taşımacılığı işi en çok; Hastaneler, devlet kurumları, mali müşavirlik büroları, vakıflar ve bir çok farklı dalda evrak biriktirme prosedürü olan kurumların yapmış olduğu bir işlem olmaktadır.

Tam kapasitelik arşiv kullanım alanında evrak toplanıldığında başvurulan yöntem, arşivde yer alan materyallerin farklı adrese teslim edilme işlemidir.

Belirtmiş olduğumuz sektörlere ek olarak, medya ve tv yayın kanallarının da arşiv depoları bulunmakta olup, atılmayan ve stok gerektiren evrakları bulunmaktadır.

Nakliyat çalışmaları alanında akılda kalıcı ve profesyonel çalışmaları ile tanınan firmamız, arşivinizde yer alan materyallerin nakil işlemlerinde büyük bir titizlikle çalışma yapmaktadır.  

Arşiv alanında bölümlendirme yada sınıflandırması yapılmış şekilde dizayn edilen evrakların, aynı sistemde kolileme yada kasalı kutu adını verdiğimiz ürün içerisine yerleştirme işlemi yapılmaktadır. 

Bu sayede teslim alınan arşivlerinizin ayırt ediliyor.Bu düzenin bozulmadan entegre edilme işlemi taşınırken tarafımızdan sağlanacak olup, hiç bir karışıklık durumu ile karşı karşıya kalmayacağınız garanti edilmiş olacaktır. 

Arşiv taşımacılığı fiyatlarımız oldukça makul rakamlardan oluşup, bütçenizi sekteye uğratmayacak bakiyelerden oluşmaktadır.

Sizler için en doğru teklif rakamını alacağınız arşiv nakliyesi olacağının garantisini vereceğiz.

Sözleşmeli taşıma işlemi yaptığımız bu eşya transfer hizmetinde sizlere sigortalı ve sizlerinde talep ve isteklerinin yer aldığı maddeler içeren nakliyat sözleşmenin ile talep ettiğiniz arşiv taşıma hizmeti alacağınızı garanti ediyoruz.

Her koşulda sizlerin memnuniyetini sağlıyoruz.

İçindekiler

Evden Eve Nakliyat Teklif Al

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir