slider evden eve nakliyat mobil

Villa Nakliyesi

Villa taşıma hizmeti bir nakliyat firmasının geniş nakliyat personeli ve ekipmanları  ile yapmış olduğu nakliye hizmetidir. Villa taşıma çalışmalarında üst düzey  efor sarf ederek güvenilir taşıma hizmeti sunan yıldırım nakliyat her zaman takdir gören bir kuruluş olmayı başarmıştır. Villa taşımacılığı hizmetleri köklü ve resmi bir nakliyat firması tarafından yapıldığında müşteri memnuniyeti söz konusudur. Villa taşıma hizmeti verdiğiniz bir müşteri memnun etmeniz 1 gün içinde tamamlanan nakliyat hizmeti ile oluşur. Bazı korsan ve küçük nakliyat firmaları araç eksikliğinden eşya ambalajlama malzeme eksikliğinden kaynaklı villa taşıma çalışmalarını 2 yada 3 gün içinde tamamlamaktadır.  Yıldırım nakliyat eşya yoğunluğuna göre geniş nakliye araç filosu ile sayesinde nakliye günü araç çıkarmaktadır. Eşya kapasitesine göre de en hızlı şekilde taşınmanız içinde eşya yoğunluğuna göre personel gönderiminde yapmaktadır.

Villa Nakliye Hizmetleri
Villa Nakliyesi

Profesyonel Villa Taşımacılığı

Villa taşımacılığı çalışmalarımızda sigortalı eşya taşıma hizmeti sunuyoruz. Geçmişte yapmış olduğumuz villa taşıma tecrübelerinden yıla çıkarak eşyalar değerlidir tespiti yaptığımız hizmet türü olarak geçmektedir. Bu sebeple taşınma esnasında hiç bir olumsuzluk ve sorunla karşılaşmamanız adına en geniş kapsamda sigorta poliçesi hazırladığımız nakliye alanıdır.

Montajı Dert Etmeyin

Villa taşıma hizmetlerimizde sizlere taşınma öncesinde ve sonrasında eşya montajları ve eşya de montajlama alanında hizmet veriyoruz. Elektrik tesisatı gerektiren ihtiyaçlarınız için şirket bünyesinde çalışan elektrik teknisyeni elemanımızı yönlendiriyoruz. Musluklar duşa kabin ekipmanları banyo eşyalarınız için ise şu tesisatı işlemlerine bakan personelimiz gönderilmektedir. Tekstil eşyalarınız için ise bayan eleman gönderilir. Tek tek istifleme eşyalarınız katlanır düzenlice askılı kutu içine yerleştirilir. Bunu  dışında  mutfak eşyalarınız ve vazo, kırılabilir biblo gibi malzemeleri de bayan eşya ambalajlama yapmaktadırlar. Villa taşıma hizmeti alırken temkinli olmakla ve çok eşyanız olduğu için sorun yapmakta haklısınız. Bizler yıldırım nakliyat olarak villa taşıma çalışmalarımız ile üzerindeki sorun yaptığınız bu durumu üstleniyor. Kaliteli ve sorunsuz villa taşıma hizmetini sunarak hayatınızı kolaylaştırıyoruz. Villa taşımacılığı ihtiyacınızda her zaman yanınızdayız. Asansörlü nakliye hizmeti kullanılarak da eşyalarınız taşınabilir.

Sigortalı Villa Taşımacılığı

Eşyalarınızın güvence altında taşınırken, sizin de içinizin rahat olmasını ister misiniz? Öyleyse sizin memnuniyetiniz için, hiçbir ek ücret talep etmeden sigortalı nakliyat hizmetini veren Yıldırım nakliyat ile tanışarak eşyalarınızı sigorta güvencesi altında taşıtabilirsiniz.

Villa Taşınma Teklifi
Villa Taşımacılığı

Eşyalarınızı taşımaya başlamadan önce sigortalayarak, olası hasar ve kayıplar için güvence altına alıyoruz. Bugüne kadar hiç rastlamadığımız bir durum olsa da, profesyonel olarak hizmet anlayışıyla, tüm eşyalarınızı sigorta güvencesinde taşımaktayız.

Villa nakliyesi firması ihtiyaçlarınızı, kaliteli ve ekonomik fiyatlarla karşılamak istiyorsanız bizimle irtibata geçebilirsiniz.

İçindekiler

Evden Eve Nakliyat Teklif Al

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir