Eşya Depolama

Ev eşyası depolama işinde ustalıkla çalışmalar yapan; Yıldırım nakliyat sizlere bu alanda var olan ihtiyaçlarınız için problemsiz alacağınız, ev eşyası depolama hizmeti sunmaktadır. Nakliyat alanında bir fiil uzun yıllar sağladığı profesyonel çalışmalara ek olarak gerçekleştirmiş olduğu depolama hizmeti ile eşyalarınızı güvenilir şekilde depo alanlarında sizler için bekleten firmamız, talep ettiğiniz zaman dilimine kadar ev eşyalarınızı muhafaza edecektir. Geçmişte nakliyat hizmeti vermiş olduğumuz müşterilerimizden gelen geri bildirimlerden yola çıkarak bu sahada da müşterilerinin ihtiyaçlarına çözüm üretmek adına dahil olduğumuz bu iş tanımını gerçekleştirmeye başladığımız günden bugüne kadar en kusursuz şekilde yapmaktayız.

Sigortalı Eşya Depolama

Evinizde yer kaplayan yada adres değişikliği sebebi ile kullanmayacağım dediğiniz tüm eşyalarınızı; Yıldırım nakliyat depo alanlarında muhafaza edilmesi için emanet edebilirsiniz. İstanbul’da ev eşyası depolama tesislerimizde envanter tutularak teslim alınan eşyalarınız size özel depo odanızda yer alacak. Adresinizden teslim alındığı gündeki gibi, aynı şekilde teslim edilmiş olacaktır. İstanbul’da Anadolu yada Avrupa yakası farketmeksizin eşyalarınızı alıp depolama hizmeti veren firmamız, eşyalarınızın depo alanına taşınma işleminde en profesyonel şekilde sağlamaktadır. Depo alanına teslim edilecek eşyalarınız için, eşya alınma sürecinde, tek tek paketleme işlemi yapılmakta olup, bu eşyalarınızın taşınma esnasında ve depo alanında kalacağı zaman zarfında kadar sigortaları yapılıp, güvence altına alınma işlemi tamamlanır.

Eşyalarınızı hijyenik depo alanlarımızda, en steril şekilde muhafaza ediyor ve havalandırma sistemi ile eşyanın bulunduğu konumun sıcaklık veya yükseklik gibi ortam ısısı ayarlama işlemlerinde yapıyoruz. Ayrıca firmanız dan, İstanbul ev eşyası depolama hizmeti alan her müşterilerimizin depo alanlarında güvenlik kameraları bulunmaktadır. 6 ayda bir yedeklenen kamera kayıtları ile eşyalarınızın 7 gün 24 saat kontrol altında olacağından da emin olabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.