4 1

Yıldırım Nakliyat evden eve nakliyat hizmetlerinin yanı sıra ihtiyaç duyan müşterilerine ofis taşımacılığı hizmeti de vermektedir. Sigortalı ve asansörlü ofis nakliyatı hizmeti sunan firmamız, ev ve ofis eşyası taşımacılığında uzun yıllar deneyim sahibi olmuş ve edinmiş olduğu deneyimi profesyonel bir şekilde çalışmalarına yansıtmayı başarmış bir firmadır.

Kalite politikasından ödün vermeden ucuz nakliyat hizmeti vererek ciddi bir müşteri memnuniyeti sağlayan Yıldırım Nakliyat, yıllardır nakliyat sektöründe emek vermiş iş ahlakına sahip çalışanlarıyla sizlerin memnuniyeti için kalite çıtasını her daim yüksek tutmuştur.

Parça ya da komple eşya taşımacılığı şeklinde hizmet alabileceğiniz Yıldırım Nakliyat, modern ve gelişmiş altyapısıyla da müşteri memnuniyeti düzeyini artırmıştır. Başta İstanbul ofis taşımacılığı olmak üzere, diğer illerimizde de şehir içi ve şehirler arası ofis nakliyatı vererek faaliyetlerine devam etmektedir.

Ofis Taşımacılığı Hizmeti

Ofis taşıma nasıl yapılır?

Ofis taşıma öncesinde detaylı expertiz gerektiren bir taşıma işidir, buna bağlı olarak en titiz şekilde gerçekleşmesi gerekir.

Hangi şehirlerde ofis taşıma hizmetleri veriliyor?

Yıldırım Nakliyat olarak Türkiye’nin 81 ilinde ofis taşımacılığı hizmeti vermekteyiz.

Ofis taşıma fiyatları nedir?

Her zaman eşyaları görmeden verilen fiyatların sağlıklı olmadığı düşüncesindeyiz.

Asansörlü Ofis Taşımacılığı

Yüksek katlarda bulunan ofislerimiz için tavsiye edebileceğimiz hizmetler arasındaki asansörlü ofis taşımacılığı, eşyaların ofis penceresi ya da varsa balkonundan dış cephe asansörlerine konularak doğrudan nakliye aracına indirilmesi ile gerçekleşen bir hizmettir.

Klasik taşımacılık yöntemleri kullanılarak hizmet etsek de, talep eden müşterilerimize asansörlü ofis taşımacılığı hizmetimiz bulunmaktadır. Eşyalarınızın daha kolay ve daha sağlıklı şartlar altında taşınmasını istiyorsanız, dış cephe asansörleri ile vermiş olduğumuz asansörlü nakliyat hizmetimizi değerlendirebilirsiniz.

Sigortalı Ofis Taşımacılığı

Yıldırım Nakliyat olarak siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti için vermiş olduğumuz önemli hizmetlerden biri de, nakliye sigortası hizmetidir. Nakliyat sigortası için sizden hiçbir ücret almayan firmamız, sigorta ücretini kendi bünyesinde karşılamaktadır.

Ofis eşyalarınızın tamamı gerçek değerinde sigorta yapılarak, firmamız tarafından sigortalı olarak taşınmaya başlanır. Nakliye sigortasının temel amacı taşımacılık esnasında hasar gören eşyaların doğuracağı maddi zararın, sigorta firması tarafından karşılanmasıdır.

Şehirler Arası Ofis Nakliyatı

Yıldırım Nakliyat ev ve ofis nakliyatı alanında uzun yıllardır hizmet vererek, önemli bir tecrübeye ulaşmıştır. Şehir içi ofis nakliyatı hizmetimizin yanı sıra firmamızdan, şehirler arası ofis taşımacılığı hizmeti de alarak eşyalarınızı güven içerisinde taşıyabilirsiniz. Kaliteli ofis ve büro taşımacılığı hizmetini en uygun fiyatlarla almak için, Yıldırım Nakliyat müşteri destek hattımızı arayarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Yıldırım Ofis Nakliyesi

Yıldırım Nakliyat olarak ofis nakliyesi konusunda sayısız referans sahibiyiz. Sizler de bu dönemlerde olduğu gibi titizliğe ve hijyene önem veriyorsanız bizi tercih edin. Covid-19 döneminde bizi tercih eden kuruluşlara özel %20 indirimden yararlanın.

Her zaman temel olarak müşterilerimize kolaylık sağlayacak tüm yeni teknolojilerin arkasında olmaktayız, bugün sizlere geniş araç filomuz ile hizmet vermekten dolayı gururluyuz.

İçindekiler

Evden Eve Nakliyat Teklif Al

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir