sigortalı nakliye hizmeti

Evden eve nakliyat firması tercih ederken dikkat etmek gereken ilk şey eşyaların güvenle taşınacak olmasıdır. Sigortalı nakliyat; taşınma sırasında maruz kalınan tüm tehlikeli durumlar içinde zarar, hasar ve kayıpların güvence altına alınması anlamına gelir. Eşyalarınız taşınırken özellikle hassas eşyaların kırılması, değerli tablo ve objelerin hasar görmesi ve kutuların zedelenmesi ile eşyaların zarara uğraması kişiyi oldukça yıpratır. Ve bunun önüne geçmek için sigortalı evden eve nakliyat hizmetinden yararlanarak eşyalarınızın güvenliğini sigortalamış olursunuz. 

Çarpma ve hasara maruz kalma durumu ile karşı karşıya kalınmaz. Eşyaların iyi taşınması için güvenli bir firma ve ekip olması önemlidir. Eşyaların hiçbir zarar görmeden araca yüklenmesi, paketlenen eşyaların yerleştirilmesi ve eşyalarınızın çok olması yani miktarı kadar bir büyüklükte araç veya kamyon temin edilmesi oldukça önemlidir.

Sigortalı Nakliyatta Nelere Dikkat Edilir?

Evden eve nakliyat sigortasında belirli kurallar vardır. Öncelikle firma ile anlaşma yapılmalı teminat ve poliçelere dikkat etmeli, taşınılacak yerin tespiti yapılarak eşyaların analiz edilmesi sağlanır. Sigortalı nakliyat sırasında tüm tehlike ve hasarlara karşı olası durumlarda eksper ziyareti ile firma hasarların giderilmesini sağlayarak mağdur duruma düşmemenizi garanti altına alır.

Taşınma esnasında yaşanabilecek tehlikeli durumların önüne geçmek için sigortalı evden eve nakliyat herkes için gerekli bir nakliyat işlemidir. Güvenli bir hizmet sayesinde eşyalarınız en iyi şekilde paketlenerek, tüm beyaz eşyalarınız araca özenli bir şekilde yerleştirilir. Taşınmadan önce yeni taşınılacak olan evin merdivenlerine ve yük asansörü bulunup bulunmadığına bakmak gerekiyor. Apartman içinde eşyaların rahat taşınması için genişlik ve yük asansörlerinin kullanılması önemlidir.

Sigortalı Nakliyat Nasıl Gerçekleşir?

Şehirlerarası bir nakliyat hizmeti gerekli ise sigortalı nakliyat yaptırmak avantajlıdır. Hem firmanın hem de kişinin eşyalarının güvende olması için sözleşme imzalamak şarttır. Sözleşme ve mali poliçe sayesinde sigortalı evden eve nakliyat işlemi gerçekleştirilir.

Taşınmadan önce taşınacağınız yerin bölge trafiğinin yoğun olmaması nakliyat işlemlerindeki hızı arttıracağı için yoğun bir trafik yerine günün erken saatlerinde kalabalıklaşmadan nakliyat işlemi bitirilmesi büyük bir avantaj sağlar. Aksi takdirde yoğun bir kalabalığın ortasında trafikte güç bir şekilde hareket etmek nakliyat süresini uzatacağı gibi yapılacak işlemlerin zorluğunu etkileyebilir. İyi bir planlama sayesinde nakliye aracı rahat bir şekilde yolda hareket halinde olabilir ve kısa sürede işlemleri bitirir.

6 1

Nakliye sigortası olmadan taşınmayın. Hemen %15 sigortalı nakliye hizmeti için bizlere ulaşın.

Sigortalı Nakliyat Avantajları

Evden eve nakliye işlemi yapılırken tüm eşyalarınızın güvence altında olması sigortalı bir nakliyat sayesinde gerçekleşir. Tüm eşyalarınız en iyi şekilde paketlenerek hasar görmemesi ve özenle teslim edilmesi için özenli bir şekilde araca yüklenir. Sigortalı nakliyat firması tercih etmenin en önemli avantajı; eşyalarınızın tehlike altında olmadan hasarsız bir şekilde taşınacağınız yere teslim edilmesidir. Bunun garantisini verebilmek için firma ile sözleşme imzalamak gerekir.

Mobilyalarınızda çizik, elektronik eşyalarınızda bir hasara sebep olmaz ve en güvenli şekilde profesyonel bir ekip tarafından eşyalarınız kontrol altında olur. Eşyalar taşındıktan sonra eksik ve hasarlı olup olmaması kontrolden geçerek bir hasar olması durumunda firma bu kaybı sözleşmesi doğrultusunda telafi eder.

İçindekiler

Evden Eve Nakliyat Teklif Al

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir