Vermiş olduğu kaliteli hizmet anlayışıyla Çekmeköy evden eve nakliyat sektörünün en fazla tercih edilen firmalarının başında gelen Yıldırım Nakliyat, yılların tecrübesini profesyonel çalışma teknikleri ile harmanlayarak sizlere en iyisini sunmaktadır.

Bugüne kadar vermiş olduğumuz tüm hizmetler için sağladığımız müşteri memnuniyetinin sizin için de sağlamanızı istiyorsanız, YıldırımNakliyat hizmet kalitesi ile tanışmanızı tavsiye ederiz.

Asansörlü nakliyat, sigortalı taşımacılık, Çekmeköy şehirler arası evden eve nakliyat gibi farklı taşımacılık seçeneklerini siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Aynı zamanda müşterilerimizin talebi doğrultusunda eşya ambalajlama ve montaj gibi çeşitli hizmetleri de müşteri memnuniyeti adına vermekteyiz.

Asansörlü Çekmeköy Evden Eve Nakliyat

Dış cephe asansörleri ile eşyalarınızın kolay bir şekilde taşınmasını sağlayan Yıldırım Nakliyat, yeni model araçları ile tüm eşyalarınızı daha sağlıklı bir şekilde nakliyat aracına indirmektedir. Nakliyat asansörlerimiz sayesinde komşularınız rahatsız edilmeden hızlı bir şekilde taşıma gerçekleşerek, eşyalarınız yeni yerlerine teslim edilir.

 • Ev Taşıma
 • Yazlık Taşıma
 • Kışlık Taşıma
 • Ofis Taşıma
 • Şirket Taşıma
 • Fabrika Taşıma
 • Parça Eşya Taşıma
 • Makine Taşıma
 • Arşiv Taşımacılığı
 • Beyaz Eşya Taşıma
 • Mobilya Taşıma

Sigortalı Nakliyat Hizmeti

Sigortalı Çekmeköy nakliyat hizmeti, müşterilerimize ücretsiz olarak sunduğumuz önemli hizmetlerimiz arasında yer almaktadır. Sigortalı nakliyat hizmeti sayesinde taşımacılık sırasında zarar gören eşyalarınızın olması durumunda, zararınız sigorta firması tarafından karşılanmaktadır.

Daima müşteri memnuniyetini ön planda tutan Yıldırım Nakliyat, taşımacılık sigortası için müşterilerinden hiçbir şekilde ücret talep etmemektedir. Nakliyat sigortası eşyalarınızı firmamız taşımaya başladığı andan itibaren başlayıp, işin teslim edilmesine kadar geçerlidir.

Eşya Ambalajlama ve Montaj Hizmeti

Bazı müşterilerimiz taşınırken eşyaların ambalajlanması ve montaj edilmesi gibi farklı işlerle uğraşmak istememektedir. Ayrıca nakliyat için tüm hizmetleri tek bir firmadan almak isteyen müşterilerimize özel olarak vermiş olduğumuz eşya ambalajlama ve montaj hizmetleri, memnuniyetiniz açısından düşük ücretler karşılığında alabileceğiniz hizmetlerdir.

Birinci sınıf ambalaj malzemeleri kullanılarak yapılan eşya ambalajlama hizmetinin yanı sıra, tüm eşyalarınız profesyonel çalışanlarımız tarafından eski yerlerinden sökülerek yeni yerlerine titizlikle montaj edilmektedir.

✅ Sigortalı Nakliyat:Sözleşmeli Garantili Taşıma
✅ Asansörlü Nakliyat:25.Kata Kadar Asansörlü Taşıma
✅ Firma Vergi Levhası:Kurumsal Firma
✅ Firma K3 Yetki Belgesi:Onaylı Firma

Çekmeköy Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat

İstanbul ve Çekmeköy için vermiş olduğumuz nakliyat hizmeti dışında, Çekmeköy şehirler arası evden eve nakliyat hizmetimiz de bulunmaktadır.

Türkiye’nin her yerine sorunsuz ve zamanında iş teslimi garantisi ile verdiğimiz şehirler arası evden eve nakliyat hizmetimiz, yine eşyalar sigorta güvencesi altına alınarak verilmektedir. Tüm hizmetlerimizden uygun bir şekilde yararlanmak için, müşteri destek hattımızı arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Çekmeköy de Profesyonel Nakliye Hizmeti

Çekmeköy evden eve nakliyat hizmeti güvenilir bir şekilde verilir. Günümüzde nakliyat çok ihtiyaç duyulan sektörlerden biri haline gelmiştir. Pek çok sebebe bağlı olarak insanlar, taşınma ihtiyacı duyar. Ani durumlarda nakliyat firması arayışına girer. Bu konuda risk almak doğru değildir. Mutlaka araştırma yapılarak, hizmet alınması gerekir. Bu konuda özellikle son yıllarda eşyaların kaybolması ya da hasar görmesi gibi durumlarla sıklıkla karşılaşılır. Bu durum tecrübesiz ve profesyonel iş anlayışının yapmayan firmalardan kaynaklıdır. Yıldırım Nakliyat bu alanda güvenle tercih edebileceğiniz, firmalardan biridir. Kaliteli bir hizmet verir. Eşyalarınıza değer veriyorsanız, siz de istediğiniz zaman, sorunsuz bir şekilde taşınma hizmetinden yararlanabilirsiniz. 

Nakliyat durumları genelde evden eve yapılır. Bunun dışında iş yerleri ve ofis taşımacılığı gibi seçenekler de vardır. Çekmeköy evden eve nakliyat dışında ofis nakliyatı ve parça eşya taşıma nakliyatı gibi konularda da bu hizmet verir. Eşyalar her insan için, çok fazla değerlidir. Günümüzde eşya fiyatlarının pahalı olduğu da düşünüldüğü zaman, kimse eşyasının bir zarar görmesini istemez. Bu yüzden de taşınırken, biraz strese ve telaşa girer. Taşınmalarda en sık karşılaşılan durumlardan biri de özellikle elektronik eşyaların bozulmasıdır. Bu durum oldukça can sıkıcıdır. Kaliteli bir firmadan hizmet aldığınız zaman, böyle bir sıkıntı ile karşılaşmanız, mümkün değildir. Bundan dolayı firma seçimi, en önemli konudur, denilebilir. 

Evden Eve Nakliyat Firmaları Hangi Özellikleri Taşımalıdır? 

Ülkemizin her yerinde birçok nakliyat firması vardır. Hepsi şehirlerarası ve şehir içi nakliyat hizmeti verirler. Çekmeköy evden eve nakliyat ile siz de bu hizmeti alabilirsiniz. Çoğu kişi taşınma durumu oluştuğunda hemen firma arayışına girer. Bu konu da aceleci davranmak doğru değildir. Firma bazı özellikleri taşımalıdır. Ne kadar zamandır hizmet verdiği, vizyonu, müşteri yorumları ve personel özellikleri çok önemlidir. Personeller bu konuda uzmanlaşmış olmalıdır. Uzun yıllardır sektör de yer alan firmalar,  her zaman daha güvenilirdir. Eğer bu özellikler göz önünde bulundurulup tercih yapılırsa, hem taşınma süreci daha kolay olur, hem de herhangi bir sorun yaşanmaz. 

Çekmeköy Evden Eve Nakliyat Ne Kadar Sürer? 

Çekmeköy evden eve nakliyat genel de kısa bir süreci kapsar. Her şey bir plan dahilinde yapıldığı için, herhangi bir sorun oluşmaz. Firmayla iletişim kurduğunuz zaman, ilk olarak ücretsiz bir ekspertiz yapılır. Ardından önemli hususlar, not edilir. Müşterinin özel bir isteği ya da çok özel bir eşyası varsa, bu konu dikkate alınır. Ardından evden eve nakliyat işleminde eşyaların paketlenmesi çok önemlidir. Kırılmaması ya da araba da zarar görmemesi için, paketlemeler çok iyi yapılmalıdır. Bazı müşteriler eşyaları kendileri paketlemek ister fakat burada bir risk söz konusu olabilir. Böyle durumlarda firma sorumluluk üstlenmez. Bu hizmeti de firmadan almak, daha doğrudur. Belirlenen günde eşyalar, yeni eve nakledilir. 

Evden Eve Nakliyatta Verilen Hizmetler 

Çekmeköy evden eve nakliyat yapıldığı zaman sadece nakliyat hizmeti değil, bunun yanı sıra isteğe göre başka hizmetlerde alabilirsiniz. Firma da alanında usta kişiler çalışır. Elektrik ve su tesisatı gibi konularda yardımcı olurlar. Ayrıca mobilya kurulumu da çok önemlidir. Monte işleri yapılır. Son olarak temizlik hizmeti de alabilirsiniz. Bunların hepsi, nakliye ücretine eklenir. Yine evin durumuna göre asansör kiralama işi yapılır. Bütün detayları eşyalar taşınmadan önce konuşmak gerekir. Bu şekilde fiyatlar konusunda da aşağı yukarı bir teklif alabilirsiniz. Anlaşma yapıldıktan sonra, taşınma süreci de başlamış olur. 

Evden Eve Nakliyat Fiyat Seçenekleri 

Çekmeköy evden eve nakliyat fiyat seçenekleri herkese hitap edecek aralıkta sunulur. Bazı özel detaylar, fiyatları değiştirir. Özellikle ek hizmet talebinde bulunmak bir artış sağlar. Bunun dışında iki ev arasındaki mesafe çok önemlidir. Nakliye aracının harcadığı yakıt miktarı fiyatlar üzerinde çok fazla etkilidir. Taşınma öncesi bir süreç vardır ve bu süreç içinde her şeyi araştırma fırsatı bulabilirsiniz. Firmayla iletişim kurarak, fiyatların ne kadardan başladığını öğrenebilir, buna göre hazırlıklı olabilirsiniz. Ayrıca bu konular da sigorta yapılması da eşyaların güvenliği açısından çok önemlidir. Sigorta ve sözleşme yapmayan hiç bir firmaya, eşyalarınızı emanet etmeniz, tavsiye edilmez. 

Taşınma sigortası mevcut mudur?

YILDIRIM Nakliyat olarak her taşınmamızda sigorta mevcuttur, her koşulda siz değerli müşterilerimizin yanında olmaktan gurur duyarız

Personelleriniz kadrolu mu?

Her zaman kendi sigortalı kadrolu personellerimizi tercih ediyoruz. Şirket profili olarak asla dışarıdan taşeron personel alımı yapmıyoruz.

Çekmeköy asansörlü nakliyat hizmetiniz kaçıncı kata kadar?

Kadıköy de konumunuza bağlı olarak 25. kata kadar ulaşan asansörlerimiz ile profesyonel nakliyat hizmeti alabilirsiniz.

İçindekiler

Evden Eve Nakliyat Teklif Al

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir