Vermiş olduğu kaliteli hizmet anlayışıyla Çekmeköy evden eve nakliyat sektörünün en fazla tercih edilen firmalarının başında gelen Yıldırım Nakliyat, yılların tecrübesini profesyonel çalışma teknikleri ile harmanlayarak sizlere en iyisini sunmaktadır.

Bugüne kadar vermiş olduğumuz tüm hizmetler için sağladığımız müşteri memnuniyetinin sizin için de sağlamanızı istiyorsanız, YıldırımNakliyat hizmet kalitesi ile tanışmanızı tavsiye ederiz.

Asansörlü nakliyat, sigortalı taşımacılık, Çekmeköy şehirler arası evden eve nakliyat gibi farklı taşımacılık seçeneklerini siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Aynı zamanda müşterilerimizin talebi doğrultusunda eşya ambalajlama ve montaj gibi çeşitli hizmetleri de müşteri memnuniyeti adına vermekteyiz.

Asansörlü Çekmeköy Evden Eve Nakliyat

Dış cephe asansörleri ile eşyalarınızın kolay bir şekilde taşınmasını sağlayan Yıldırım Nakliyat, yeni model araçları ile tüm eşyalarınızı daha sağlıklı bir şekilde nakliyat aracına indirmektedir. Nakliyat asansörlerimiz sayesinde komşularınız rahatsız edilmeden hızlı bir şekilde taşıma gerçekleşerek, eşyalarınız yeni yerlerine teslim edilir.

Sigortalı Nakliyat Hizmeti

Sigortalı Çekmeköy nakliyat hizmeti, müşterilerimize ücretsiz olarak sunduğumuz önemli hizmetlerimiz arasında yer almaktadır. Sigortalı nakliyat hizmeti sayesinde taşımacılık sırasında zarar gören eşyalarınızın olması durumunda, zararınız sigorta firması tarafından karşılanmaktadır.

Daima müşteri memnuniyetini ön planda tutan Yıldırım Nakliyat, taşımacılık sigortası için müşterilerinden hiçbir şekilde ücret talep etmemektedir. Nakliyat sigortası eşyalarınızı firmamız taşımaya başladığı andan itibaren başlayıp, işin teslim edilmesine kadar geçerlidir.

Eşya Ambalajlama ve Montaj Hizmeti

Bazı müşterilerimiz taşınırken eşyaların ambalajlanması ve montaj edilmesi gibi farklı işlerle uğraşmak istememektedir. Ayrıca nakliyat için tüm hizmetleri tek bir firmadan almak isteyen müşterilerimize özel olarak vermiş olduğumuz eşya ambalajlama ve montaj hizmetleri, memnuniyetiniz açısından düşük ücretler karşılığında alabileceğiniz hizmetlerdir.

Birinci sınıf ambalaj malzemeleri kullanılarak yapılan eşya ambalajlama hizmetinin yanı sıra, tüm eşyalarınız profesyonel çalışanlarımız tarafından eski yerlerinden sökülerek yeni yerlerine titizlikle montaj edilmektedir.

Çekmeköy Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat

İstanbul ve Çekmeköy için vermiş olduğumuz nakliyat hizmeti dışında, Çekmeköy şehirler arası evden eve nakliyat hizmetimiz de bulunmaktadır.

Türkiye’nin her yerine sorunsuz ve zamanında iş teslimi garantisi ile verdiğimiz şehirler arası evden eve nakliyat hizmetimiz, yine eşyalar sigorta güvencesi altına alınarak verilmektedir. Tüm hizmetlerimizden uygun bir şekilde yararlanmak için, müşteri destek hattımızı arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Evden Eve Nakliyat Teklif Al

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.