WhatsApp Image 2019 12 13 at 23.50.44
Şehir içinde en kolay ve pratik çözümleri sizlere sunuyoruz.

İstanbul’un tüm ilçelerine yıllardır sunduğumuz kusursuz, müşteri memnuniyeti odaklı şehiriçi nakliyat hizmetimizi, profesyonel kadromuz sayesinde çok rahat bir şekilde gerçeklestiriyoruz. İstanbul’daki 39 ilçeyi semtine kadar bilen uzman kadromuz, tüm şehiriçi nakliyat seferlerini sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda gece gündüz yapabilmektedir. Bize ulaştığınız taktirde ücretsiz olarak size sunduğumuz ekspertiz ile eşyalarınızı, evinizin asansör drurumunu, diğer nakliyat için gerekli bilgileri toplayıp, size ve ihtiyaçlarınıza en uygun nakliyat planlamasını yapıyoruz.

Şehir İçi Asansörlü Nakliyat

Ek olarak en ücra binalardan dar koridorlardan yada yüksek katlardan eşya taşınma derdine son noktayı koyarak asansörlü nakliyat hizmetimiz ile sizlere kolay ve güvenli bir nakliyat hizmeti vermekteyiz. Tüm nakliyat süreçlerimizde uzman kadromuz tüm eşyalarınızın ambalajlamasını yapıyor, buna ek olarak da değerli eşyalarınız için dilerseniz kapsamlı sigortalı nakliyat seçeneklerimizden de faydalandırıyoruz.

Şehir içi nakliye fiyatları neye göre değişir?

Şehir içinde sizlere en iyi hizmeti sunmak için fiyat vermeden önce ücretsiz expertiz hizmeti sunmaktayız.

Montajı Dert Etmeyin

Eğer evinizde montajı ya da demontajı gerektiren eşyalar varsa (dolap, çekmece, masa vs.) bunların da işlemlerini ekibimiz sorunsuz ve hızlı bir şekilde yapabilmektedir. Nakliyat sürecinin sizler için ne kadar yorucu ve stresli olduğunun farkındayız, ve Yıldırım Nakliyat olarak tüm şehiriçi nakliyat hizmetlerimizi size en az yük ve stres yaratacak şekilde gerçekleştiriyoruz. Artık sizin taşınma sürecini dert etmenize gerek yok, çünkü Yıldırım Nakliyat sizler için en profesyonel ekipmanları, araçları, ve personeliyle hizmetinizde.

Sigorta dahil midir?

Yıldırım Nakliyat olarak sizlere her zaman sigortalı hizmet sunmaktayız.

İçindekiler

Evden Eve Nakliyat Teklif Al

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir