Günümüzde teknolojinin de gelişmesi ile birlikte evlerde koltuk, kanepe, gardırop, masa sandalye, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi gibi birçok eşya bulunur. Taşınma işlemlerinde mobilya taşımak en zor ve dikkat edilmesi gereken en önemli eşyalardır. Mobilyalar en ufacık bir sarsıntı veya çarpma sonrasında kullanılamaz hale gelebilir. Bu eşyaların de montajı ve montajı paketlenmesi taşınması gibi tüm aşamalarda çok dikkatli ve hassas davranılması gerekir.

Mobilyalar, pahalı ve değerli eşyalardır. Taşınma esnasında çizilmesi ve çarpma sonrasında maddi olarak ciddi zararlar oluşabilir. Mobilya taşırken dikkat edilecek şeyler konusu ev taşımak isteyen kişilerin en çok merak ettiği husustur. Evden eve nakliye işlemleri esnasında mobilyaların hasar görmemesi ve güvenli bir şekilde ev taşıma için profesyonel ve deneyimli kişiler ile iletişime geçilmelidir. Piyasada evden eve nakliye hizmeti sunan çok fazla firma bulunur. Ancak kaliteli hizmet için evden eve nakliye firması ile ilgili detaylı araştırma yapılarak sertifikalı ve garantili hizmet sunan bir firma ile iletişime geçilmelidir.

Mobilyaların Montajı ve De montajı

Evde bulunan mobilyalar çok büyük ve ağır eşyalar olduğunda taşınma esnasında parçalara ayrılması gerekir. Mobilyaların sökülmesi ve parçalanması eşyaların daha kolay ve zarar görmeden taşınmasını sağlar. Ancak büyük boyut ve kırılmaya elverişli mobilyaların montajı ve de montajı işinin ve deneyimli kişiler tarafından yapılmalıdır.

Eşyaların de montajı yapılırken tüm parçaları ayrı ayrı poşetlenip muhafaza edilmelidir. Parçalara ayrılan mobilyalar uygun ambalajlama malzemeleri kullanılarak çizilmeye ve çarpmaya karşı korunaklı hale getirilmelidir. Nakliyesi gerçekleştirildikten sonra yeni evde tekrar dikkatli bir şekilde kurulumunun yapılması gerekir. Mobilyaların de montaj ve montajı esnasında yapılacak küçük bir hata dahi çok ciddi hasarlara sebebiyet verir.

Mobilya taşırken dikkat edilecek şeyler arasında en önemli noktalardan birisi de eşyaların yerleştirilmesidir. Mobilyalar evden eve nakliye firması elemanları tarafından ev sahibinin belirlendiği odalarda kurulumunu yapılıp yerleştirilmesi yapılmalıdır.

Mobilya Paketlenmesi

Ev taşınmasında en önemli noktalardan birisi de mobilyaları paketlenmesi aşamasıdır. Mobilyaların paketlenmesi aşamasında büyük ve ağır bu eşyalar asla tek başına taşınmaması gerekir. Öncelikle mobilyanın üzerinde bulunan kol, süs gibi parçalar sökülmelidir. Mobilyaların üzerinde ayna varsa kırılmaya karşı bu aynaların muhafaza edilmelidir.

Taşınma esnasında mobilyaları sökülüp taşınması daha az risklidir. Bu nedenle evden eve nakliye hizmetlerinde mobilyaları söküp taşınması talep edilmelidir. Mobilya taşırken dikkat edilecek şeyler ile ilgili en önemli nokta mobilyaların kirlenmemesi için temiz naylon, streç kullanılmalıdır. Taşınma esnasında mobilyaların ayaklarını mutlaka sökülmesi gerekir. Mobilyaların kısa süre içerisinde taşınması ve araca yerleştirilmesi için asansörlü taşıma hizmeti sunan bir firma ile iletişime geçilmelidir.

Evden Eve Nakliyat Firmaları

Çok zor ve yorucu olan taşınma işlemlerini daha kolay ve pratik bir hale getirmek için evden eve nakliyat firmaları ile iletişime geçilmelidir. Kaliteli ve güvenilir hizmet sunan bir nakliye firması öncelikle ücretsiz ekspertiz hizmeti sunarak eşyaların hasar görmemesi için sigortalama işlemini gerçekleştirir.

Garanti Taşımacılık Hizmeti

Eşyanın türüne, miktarına ve müşterilerin talepleri doğrultusunda hareket edilir. Daima müşteri memnuniyeti ön planda tutarak her türlü nakliye işlemleri garanti ve sigorta kapsamında gerçekleştirilir. Mobilya taşırken dikkat edilecek şeyler konusunda en önemli husus firmanın garantili ile ve sertifikalı olmasıdır. Evden eve nakliye hizmetlerinde kaliteli güvenilir bir nakliyat firması ile iletişime geçerek zahmetsiz bir şekilde nakliye işlemleri gerçekleştirilir.

İçindekiler

Evden Eve Nakliyat Teklif Al

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir