Kartal Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat işlerinizin sorunsuz bir şekilde yapılmasını istiyorsanız, öncelikle profesyonel ve alanında tecrübeli bir nakliyat firması ile anlaşmanız gerekir. İşin tüm detaylarına hâkim bir ekip ile hizmet veren Kartal evden eve nakliyat firması olarak Yıldırım nakliyat, sizlere kaliteli ve tecrübeye dayalı hizmet verecek tüm donanıma sahiptir.

Nakliyat sektöründe yapmış olduğu yenilikler ile adından söz ettiren firmamız, sigortalı ve asansörlü nakliyat hizmetleri ile sizlere en iyisini sunmaktadır. Şehir içi ve şehirler arası nakliyat işlerinde yılların vermiş olduğu tecrübe ile sektörünün öncüsü olan Yıldırım nakliyat, taşımacılık sektörüne ait tüm teknolojik gelişmeleri de yakından takip ederek hizmetleri arasına dâhil etmektedir.

Kartal Evden Eve Nakliyat
Profesyonel Kartal Nakliye Çözümleri

Sigortalı Kartal Nakliyat

Nakliyat sigortası ile eşyalarınızı taşıma süreci boyunca güvence altına alan Yıldırım nakliyat, eşyalarınız taşınırken oluşabilecek maddi kayıpların güvence altına alınmasını sağlamaktadır. Üstelik sizlerin memnuniyeti için nakliyat sigortası kapsamında ekstra bir ücret talep etmeyen firmamız, bu anlamda da farkını ortaya koymaktadır.

Kartal evden eve nakliyat nakliyatta kurumsal isimlerin başında gelir. Ev eşyalarının taşınmasında deneyimli firmalardan hizmet alınması son derece önem taşır. Eşya taşımacılığında profesyonel hizmet veren işletmemiz, her cins eşyayı özenle taşır. Ev eşyaları denildiği zaman akla ilk gelen, camdan yapılmış olan eşyalar, porselenler ya da mobilya türü eşyalardır. Salon bitkileri ve tekstil ürünleri de özenle taşınması gereken eşyalardır. Camdan yapılmış olan eşyaların sarsılmadan koli içerisinde hareket etmeyecek şekilde nakledilmesi gerekir. Bu konuda özenli taşımacılık hizmeti sunan işletmemiz, her taşımacılık için yeni koli kullanır. Defalarca kullanılmış koliler içerisinde eşyaların hasar alma ihtimali fazladır. Bu nedenle sağlam malzemelerden yapılmış olan tek kullanımlık koliler içerisinde eşya taşımacılığı yapılır.

Kartal Evden Eve Nakliyat Sunduğu Hizmetler

Kartal evden eve nakliyat, ev taşımacılığında sunduğu profesyonel hizmeti ofis taşımacılığında da sunar. Ofis taşımacılığının zor yanları son derece fazladır. Elektronik eşyaların taşınmasında dikkat edilecek konular fazladır. Elektronik eşya taşımacılığında uzman olan işletmelerden destek alınması önerilir. Bu eşyaların araç içerisinde sarsılmadan nakledilmesi gerekir. Bu nedenle, bakımları yapılmış araçlar içerisinde sarsıntıya karşı her türlü önlemin alınmış olarak taşınması önem taşır. Firmamız bu konuda deneyimli ve profesyonel işletmelerin başında gelir. Kıymetli evrak taşımacılığı da yapan işletmemiz, ofis eşyalarının kaybolmadan taşınması için gereken özeni gösterir. Parça eşya taşımacılığı da yapan firmamız, her eşyayı özenle taşır.

Kartal Evden Eve Nakliyat’ın Sigortalı Taşımacılık Hizmeti

Kartal evden eve nakliyat, sigortalı taşımacılık ile eşyaların hasar alma ihtimaline karşı güvence veren işletmelerin başında gelir. Eşya nakliyatı öncesinde her türlü önlem alınmış olsa bile istenmeyen durumların oluşma ihtimali her zaman mevcuttur. Beklenmeyen aksilikler için yapılacak eşya taşıma sigortası, oluşabilecek riskleri teminat altına alır. Eşyaların piyasa koşullarında değerlendirilmesi de önemlidir. Bu nedenle eksperlerden hizmet alarak, doğru bedellerle eşya taşıma sigortası yaparız. Ücretsiz sunulan eksper hizmeti, firmamızı diğer taşıma şirketlerinden ayıran önemli hizmetlerimizdendir. Eşyaları güvenle ve rahat şekilde taşıyan firmamız, oluşabilecek en ufak bir hasarı bile tam zamanında öder.

Kartal Evden Eve Taşımacılık İle Huzurlu Nakliyat

Kartal evden eve nakliyat, huzurlu ve rahat bir taşınma süreci için önerilen nakliyat şirketlerindendir.Nakliyat öncesi pek çok kişi endişeli ve kaygılı bir ruh haline sahiptir. Bunun nedeni, çevreden duyulan kötü taşınma hikâyeleridir. Firmamız taşınma öncesinde hazırlıklara başlayarak, nakliyat gününün sorunsuz geçmesi için her türlü önlemi alır. Bu sayede nakliyat günü son derece rahat ve keyifli geçer. Müşteri temsilcilerimiz günün her saati hizmet verirler. Firmamız arandıktan kısa bir süre sonra taşıma elemanlarımız, hizmet almak isteyenlerle irtibata geçer. Kararlaştırılan gün ve saatte ev ziyaretleri gerçekleştirilir. Bu ziyaretlerin en önemli amacı, taşınma günü eşyaların miktarına uygun sayı ve özellikte koli temin edilmesi içindir. Nakliyat aracı da eşyaların durumuna uygun büyüklükte olmak zorundadır. Firmamız, zengin araç kapasitesi ve taşıma sistemleri ile önerilen şirketlerin başında gelir.

Mobilya Taşımacılığının Zorlukları

Kartal evden eve nakliyat marangozluk işlerinden anlayan taşıma elemanları ile hizmet sunarlar. Dolap ve gardıropların demonte ve monte işleri için marangoz hizmetine ihtiyaç duyulur. Bu türlü işler için taşınma anında marangoz çağırmak zaman ve nakit kaybına yol açar. Firmamız elemanları bu türü işlerden de anlayan deneyimli kişilerdir. Kapılardan çıkması güç olan büyük dolapların demontesi kısa süre içerisinde yapılır. Taşınma sonrası yeni yaşam alanlarında da kısa süre içerisinde monte işlemi yapılır. Bu türlü işler için ek ücret talep edilmez. Avizelerin sökülüp takılması için de elektrik işlerinden anlayan elemanlarımız hizmet sunarlar.

✅ Sigortalı Nakliyat:Sözleşmeli Garantili Taşıma
✅Asansörlü Nakliyat:25.Kata Kadar Asansörlü Taşıma
✅ Firma Vergi Levhası:Kurumsal Firma
✅ Firma K3 Yetki Belgesi:Onaylı Firma

Asansörlü Taşıma Sistemlerine Sahip Olmak

Kartal evden eve nakliyat, asansörlü taşıma sistemlerine sahip olan nakliyat şirketlerindendir. Asansörlü taşıma sistemlerinin nakliyatta önemi son derece fazladır. Eşyaların bazı durumlarda çıkarılması oldukça güç olacaktır. Özellikle yüksek katlı binalardan eşya çıkarılması için uzayan merdivenli sistemlere ihtiyaç duyulur. Firmamız geniş taşıma kapasiteli asansörlü sistemleri ile yüksek apartman daireleri ile ofis katlarını en kısa sürede taşır. Elemanlarımız çözüm odaklı hizmet anlayışına sahiptir. Yıldırım Nakliyat olarak en kısa sürede profesyonel ve rahat bir taşınma hizmeti verilir.

Asansörlü Kartal Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Klasik taşımacılık yöntemlerinin dışında, dış cephe asansörleri ile eşyalarını taşıtmak isteyen müşterilerimize özel hizmetler sunuyoruz. Yeni model dış cephe asansörleri, asansörlü nakliyat talebinde bulunan müşterilerimizin ihtiyacı doğrultusunda hizmet vermektedir.

Nakliyat asansörleri sayesinde eşyalarınız yüksek katlardan hızlı bir şekilde nakliyat aracına indirilerek, taşınma süreci kısalmaktadır. Üstelik komşularınız rahatsız olmadan eşyalarınız taşınmaktadır. Asansörlü nakliyat sisteminde hiçbir eşyanız merdiven başından veya bina içerisindeki asansörden taşınmayacağı için, eşyalarınız daha sağlıklı koşullarda nakliye edilmiş olacaktır.

Kartal Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat

Uzun yılların tecrübesine dayalı olarak vermiş olduğumuz Kartal şehirler arası evden eve nakliyat hizmeti, yine eşyalarınız sigorta güvencesi altına alınarak verilmektedir. Türkiye’nin dört bir yanına sorunsuz ve zamanında teslimat parolası ile hizmet veren Yıldırım nakliyat, şehirler arası taşımacılık işlerinde de kalitesini ortaya koymuştur.

Ev nakliyatının dışında büro ve ofis taşımacılığı başta olmak üzere farklı nakliyat işleriniz için çözüm arıyorsanız, müşteri hizmetlerimizi arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz. Fabrika, okul, hastane ve farklı kurumsal nakliyat işleriniz için de firmamızdan profesyonel olarak hizmet almanız mümkündür.

Tüm bu sayılanların yanı sıra eşya ambalajlama ve montaj işleri ile uğraşmak istemeyen müşterilerimiz için, birinci sınıf ambalaj malzemeleri ile eşya ambalajlama hizmeti vermekteyiz. Aynı zamanda profesyonel çalışanlarımız ile eşyaların sökülmesi ve montaj edilmesi gibi farklı ihtiyaçlara da cevap veriyoruz.

Kartal evden eve nakliyat ücretleri ne kadar?

Yıldırım Nakliyat olarak eşyaları görmeden verilen tüm fiyatların sağlıksız olduğunu düşünüyoruz.

Kartal asansör kiralama ücretleri ne kadar?

Bu konuda 0216 464 0 711 numaralı müşteri hizmet hattımızdan bize ulaşıp fiyat alabilirsiniz.

Kartal şehirler arası nakliyat nasıl olmaktadır?

Eşyalarınızı en iyi şekilde paketleyip Türkiye’nin 81 iline sigortalı şekilde teslim etmekteyiz.

İçindekiler

Evden Eve Nakliyat Teklif Al

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir