ev taşıma şirketi

İstanbul’un en güzel merkezlerinden biri olan Avcılar evden eve nakliyat hizmetlerinin de, yoğun olarak talep edildiği merkezler arasında yer almaktadır. Yıldırım nakliyat olarak farklı taşımacılık hizmetleri ile, tüm müşterilerimizin nakliye işlerine özel çözümler sunmaktayız.

Sigortalı ve asansörlü nakliyat hizmeti ile taşımacılık sektöründe yeni bir akım başlatan Yıldırım nakliyat, bu hizmetleri ilk olarak vermeye başlayan nadir firmalardan biridir. Yenilik ve teknolojiye açık yapısıyla hizmet yelpazesini her geçen gün genişleten firmamız, aynı zamanda hizmet kalitesini arttırarak Avcılar evden eve nakliyat ihtiyacı olan müşterilerin en fazla tercih ettiği firmaların başında gelmektedir. Sizlere daha kaliteli ve sorunsuz hizmet vermek için, nakliyat sektöründe ihtiyaç duyulan hizmetlerin tamamını tek bir çatı altında bulabileceğiniz bir hizmet anlayışı oluşturmuş bulunmaktayız.

Avcılar Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat

Avcılar şehirler arası nakliyat ihtiyaçlarına özel çözümler sunan özel nakliyat, bireysel ve kurumsal müşterilerine şehirler arası taşımacılık hizmeti vermektedir. Bireysel müşterilerinin ihtiyacı olan Avcılar şehirler arası evden eve nakliyat işlerini çözüme kavuşturmanın yanı sıra, kurumsal firmalara da ihtiyaç duydukları hizmetleri geniş kapsamlı olarak sunmaktayız.

İstanbul’un geneli için verdiğimiz profesyonel nakliyat hizmetini, şehirler arası taşımacılık ihtiyaçlarınız için de kolaylıkla firmamızdan temin edebilirsiniz. Avcılar ofis ve büro taşımacılığı, parça eşya taşımacılığı, hastane ve okul gibi tüm kurumsal nakliyat işleriniz için uygun fiyatlı hizmetleri ile Yıldırım nakliyat firmasını tercih edebilirsiniz.

Avcılar Sigortalı Nakliyat Hizmeti

Nakliyat firmaları arasında sınırları zorlayan Yıldırım nakliyat, üst düzey hizmet kalitesi ile müşteri memnuniyetini koşulsuz olarak sağlayan başlıca firmalar arasında yer alır. Müşteri memnuniyeti politikamız kapsamında ücretsiz olarak verdiğimiz hizmetlerden biri de, nakliye sigortası hizmetidir.

Ücretsiz olarak eşyaları sigorta güvencesine alan özel nakliyat, nakliye sırasında hasara uğrayan ya da kaybolan eşyalar için müşteri zararının giderilmesini sağlamaktadır. Uzun mesafeli nakliyat işleri için büyük bir öneme sahip olan sigorta hizmeti, yeniliklerin adresi olan özel nakliyat firmasında ücretsiz olarak sağlanmaktadır.

Asansörlü Avcılar Evden Eve Nakliyat

sigortalı nakliye hizmetiNakliyat sektörü bilindiği üzere, teknolojik gelişmelere diğer sektörlerle kıyaslandığında biraz daha uzak kalan bir sektördür. Sektörümüzün son zamanlardaki en önemli teknolojik gelişmesi, hiç şüphesiz ki dış cephe asansörleri olmuştur.

Dış cephe asansörlerinin piyasaya çıktığı ilk aylardan itibaren asansörlü nakliyat hizmeti veren firmamız, teknolojiye açık yapısıyla bir anda nakliyat sektöründe dikkatleri üzerine çekmiştir. Yüksek katlarda bulunan ev ve ofis eşyalarının daha sorunsuz ve hızlı taşınmasına imkan tanıyan dış cephe asansörleri ile tercihinize göre, firmamızdan hizmet almaya başlayabilirsiniz.

Avcılar Nakliye Ücreti Ne Kadar?

Avcılar nakliye hizmetinden önce detaylı expertiz yapılması gerekir.

Şehirlerarası Taşınma Var Mı?

81 ile kesintisiz hizmet vermekteyiz.

Ofis Taşıma Hizmetiniz Var Mı?

Ofis taşıma konusunda her türlü hizmet vermekteyiz.

İçindekiler

Evden Eve Nakliyat Teklif Al

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir