sigortalı nakliye hizmeti

Başakşehir evden eve nakliyat hizmetleri en kaliteli ekipmanları ve alanında uzman kadrosuyla titiz bir çalışma ile eşyalarınızı taşır.

İster şehirlerarası ister şehir içi taşınma işlerinizde bizler profesyonel kadromuz ile sizlerin hizmetinizde olmaktan mutluluk duyarız. Bu işte uzman olmayan bir ekip ile çalışmak size geri dönüşü olmayan zararlar verebilir.

Başakşehir Şehirlerarası Nakliyat

Taşınma işlemlerinizi iyi bir firma aracılığı ile yaptığınızda herhangi bir problem yaşamazsınız. Eğer düşük bir ihtimal de olsa bir olumsuzluk yaşarsanız, seçtiğiniz profesyonel firma sizlere çözüm sunacaktır. Bizler alanında uzman kadrosu ile sizlerin sorunlarını çözümsüz bırakmaz ve sizlere mağduriyet yaşatmayız. 

Başakşehir evden eve nakliyat firması olarak geçmişten günümüze uzanan başarı dolu işler ile hizmet vermeye devam ediyoruz. Nakliyat firması seçerken sadece fiyatına bakmak sizleri yanıltabilir. Firmanın ne gibi hizmetleri olduğunu da muhakkak ki araştırmanız gerekir. Sadece eşyayı bir yerden bir yere özensiz taşıyarak hizmet vermeye çalışan firmalar seçilmemelidir.

 Başakşehir Evden Eve Asansörlü Taşımacılık 

Zamanınız her şeyden daha önemlidir. Bizler firma olarak bunun bilincinde hareket ediyoruz. Hızlı ve özenli bir nakliye işi her zaman tercih edilir. Nakliye hizmeti içerisinde asansörlü taşımacılık hizmeti eşyaların daha güvenli ve daha hızlı bir şekilde aktarılmasını sağlar. Yüksek katlarda insan gücü yeterli olmayabilir. Bazı durumlarda ise mecburen bu hizmetten yararlanılır.

Asansörlü nakliye hizmetini kullanmak için bazı hususlar vardır. Apartmanın önünün asansörlü araç girişine müsait olması gerekir. Ayrıca kızağın uzanacağı yerde elektrik direği ya da tellerinin olmaması, reklam tabelalarının olmaması gerekir. Eşyanın girişinin yapılacağı pencere ya da balkon kapısının da büyüklüğü önemlidir. Başakşehir evden eve nakliyat işlerinde bu hizmeti almak için firmamız ile iletişine geçebilirsiniz.

başakşehir evden eve nakliyat

Evden Eve Taşımacılıkta Eşya Sigortası 

Başakşehir evden eve nakliyat işlerinde bazen istenmeyen durumlar oluşabilir. Bu durumlarda ise eşyalarınıza zarar gelip değer kaybedebilir. Bu gibi durumlar can sıkıcı durumlardır. Hem firma açısından hem de müşteri açısından  üzücüdür. Bu gibi durumların  telafisi için ise sigortalı taşımacılık hizmeti verilir.

Başakşehir evden eve nakliyat firmalarının bazıları bu hizmeti vermemektedir. Bizler sizler için her türlü hizmeti vermeye hazırız. Sigortalı nakliye işlemi için bizlere ulaşarak en uygun ve en güvenli nakliye hizmeti için bilgi alabilirsiniz.

 Evden Eve Taşınırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Evden eve taşınırken belirli bir plan yapılmalıdır. Taşınma günü öncesinde toparlanma işlerine başlanır. Eşyaları sarmak ve korumak için ise koli, koli bandı, havalı ambalaj gibi malzemeler temin edilir. Kullanılmayan eşyaların elenmesi ve ihtiyaç sahiplerine ulaştırılması bu noktada önemlidir.

Kolileme işlemi bittikten sonra kolinin içinde ne olduğu üzerine yazılır. Bu püf nokta sizlere yerleşme sırasında zaman kazanmanızı sağlayacaktır. Başakşehir evden eve nakliyat hizmetleri içinde en iyisi olduğumuzu garanti veriyoruz. Bizleri tercih ederek daha rahat taşınma deneyimine sahip olabilirsiniz.

İçindekiler

Evden Eve Nakliyat Teklif Al

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir