Modern ve yenilikçi nakliyat firmalarının son dönemlerde müşterilerine sunduğu modern hizmetlerden birisi de asansörlü nakliyat oluyor. Modern ve yenilikleri takip eden profesyonel bir nakliyat firması olarak firmamızın siz değerli müşterilerimize sunduğu hizmetlerden birisi de asansörlü nakliyattır.

Asansörlü taşıma sayesinde nakliyat süresi kısalırken aynı zamanda eşyalarınız güvenli ve hasarsız şekilde taşınır. Bu nedenle de nakliyat firması tercih ederken özellikle eviniz yüksek katlı bir binada ise mutlaka tercih etmeniz gereken bir nakliyat hizmetidir. Aksi takdirde yüksek katlı binalarda eşya taşıma işi, son derece yorucu ve aynı zamanda riskli hale gelebilir.

Asansörlü Taşımacılık Nedir?

Evden eve nakliyat sektöründe standartlara dâhil edilen hizmetlerin başında yer alan asansörlü nakliyat, nakliyat firmaları tarafından sunulan ayrıcalıklı hizmetlerden birisidir. Özellikle yüksek katlı olan ve merdivenleri dar olan apartmanlarda oldukça işlevsel bir hizmet türüdür. Bina dışına sağlam ve aynı zamanda portatif olan bir asansör sistemi kurulur. Bu sayede evinizin balkonundan ya da penceresinden tüm eşyalarınız kolaylıkla bina dışına aktarılarak araca yüklenir.

Asansörlü taşımacılık sırasında kullanılan asansör sistemleri, tamamen eşya taşımaya yönelik tasarlanmış sistemlerdir. Bu nedenle de mobilya ve buzdolabı gibi ağır eşyalarınız bile güvenli şekilde hasar almadan taşınır.

Asansörlü Evden Eve Nakliyat Aracı Kaç Kata Kadar Çıkabilir?

Yüksek ve dar merdivenli binalarda eşya taşımak eşyaların hasarsız taşınmasını zor hale getirirken aynı zamanda çok fazla insan gücü gerektiren bir iş haline gelir. Ancak günümüz nakliyat teknolojisi sayesinde artık asansörlü nakliyat sayesinde bu zorlukları aşarak eşya taşımak daha kolay hale gelmiştir.

Eşya taşımak için özel tasarlanmış asansörler bina dışında evinizin balkonuna ya da penceresine denk gelecek şekilde kurulur. Böylece eşyalarınız buradan asansöre konulara bina dışına aktarılır ya da bina dışındaki eşyalarınız binaya çıkarılır. Asansör sistemleri farklı boyutlarda tasarlanmıştır. 15 kat çıkabilen asansörler olduğu gibi 25 kata kadar çıkabilen asansör sistemleri de vardır.

Asansörlü Nakliye Aracı İle Bir Ev Ne Kadar Sürede Taşınır?

Nakliyat hizmeti almak için araştırma içerisindeyseniz ve hangi hizmeti tercih edeceğinize emin değilseniz asansörlü nakliyat hizmetini mutlaka tercih etmelisiniz. Geleneksel eşya taşıma yöntemlerinin temelinde insan gücü vardır ve dolayısıyla da uzun zaman alır. Ancak Asansörlü nakliyat sayesinde taşınma süresinde ciddi bir kısalma meydana gelir.

Taşınma sırasında zaman, emek ve nakliyat masrafları düşünülüğünde asansörlü taşımacılık hizmeti hem hızlı bir nakliyat imkânı sunarken hem de aynı zamanda daha ekonomik olmaktadır. Bu nedenle de nakliyat hizmetlerinde eğer ihtiyaç var ise mutlaka asansörlü nakliyat hizmeti tercih edilmelidir.

Asansörlü Nakliye Evden Eve Nakliye Fiyatları Ne Kadar?

Sektörde birçok nakliyat hizmeti veren firma vardır. Her firmanın fiyat politikası kendi bazında özeledir. Bu doğrultuda asansörlü nakliyat hizmet fiyatları da her firmada belirli değişkenler neticesinde farklılık gösterebilir.

Asansörlü taşıma sistemleri farklı büyüklükte tasarlandığından her sistemin ulaşabildiği kat sayısı da farklıdır. Dolayısıyla da evinizin kaçıncı katta olduğu, taşınacak eşyalarınızın kapasitesi gibi detaylar fiyatlar üzerinde doğrudan etkilidir. Firmamız ile hemen iletişime geçerek siz de asansörlü nakliyat konusunda hizmet ve fiyat bilgisi alabilirsiniz

İçindekiler

Evden Eve Nakliyat Teklif Al

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir