parca esya tasima nedir

Parça Eşya Taşımacılığı

Parça eşya taşımacılığı bu isimle yaygın olarak bilinmese dahi insanların yıl içinde çok ihtiyaç duyduğu bir taşıma sistemidir. Parça eşya adından da anlaşıldığı üzere evinizdeki bir baza yada tekli koltuğunuzu veya bir sehpayı farklı bir adrese taşınmasını istediğinizde full eşya taşıma hizmeti almış olmazsınız. Bu parça eşyalar nakliyat firmaları tarafından az eşya, tek sıra istif eşyası yada parça eşya adıyla  taşınmaktadır. İstanbul şehir içi parça eşya taşımalarına ek olarak Yıldırım Nakliyat Şehirler arası Parça eşya taşıma çalışmaları da sunmaktadır.

parça eşya nakliye
Kargo Ve Parça Eşya Nakliyesi

Parça eşya taşımacılığı çalışmalarımız günlük ve haftalık olarak hem şehir içinde hemde şehirler arasında istikrarlı ve düzenli seferler halinde sizlere sunulmaktadır. Nakliyat firmalarından Parça eşya taşıma hizmeti alan müşterilerin sıkıntısı parça eşyalarının söz verildiği günde ve tarih de teslim edilmemesinden kaynaklıdır. Bunun sebebi ise nakliye firmalarının gidecek adres yönüne eşya bulamamaları ve eşya alma kapasitesi olan aracını yola çıkarmamasından kaynaklanmaktadır. Bizler Yıldırım Nakliyat olarak günlük ve haftalık seferlerin sürekli gerçekleştiren kurum olarak sizlere ayrıcalıklı hızlı parça eşya taşıma hizmeti sunuyoruz

Profesyonel Parça Eşya Taşımacılığı

Yıldırım Nakliyat olarak parça eşyalarınızın büyüklük ve küçüklük hacmine göre güvenilir eşya taşıma prensibi kapsamında eşyalarınızı muhafaza ederek nakliyat sigortalı ile  de güvence altına alarak eşyalarınıza parça eşya taşıma hizmeti sunmaktadır. Taşınma esnasında parça eşyalarınızda oluşabilecek tüm hasarlar firmamızın sorumluluğunda emanet alınan eşyalar olduğundan mesuliyet tamamen bize ait olacaktır. Parça eşya taşımacılığı sistemleri ile sizleri yüksek nakliyat fiyatı yaratan eşya taşıma hizmetlerinden sıyırıyor.Uygun fiyata yeni adrese ulaşacak parça eşyalarınızı en iyi şekilde taşıyor ve sizlerin memnuniyetini kazanmaya devam ediyoruz.

Parça Eşya Nakliyesi Çözümleri

Parça eşya taşıma hizmetimiz kurumsal firmalara da sunulmaktadır. Şirket ve firmanıza ait parça eşyalarınız bir yerden başka bir adrese taşınırken en kaliteli parça eşya taşımacılığı hizmetini güvenilir şekilde firmamızdan alabilirsiniz. Kurumsal firmalar parça eşya taşıma ihtiyacında Yıldırım Nakliyat’ı gönül rahatlığı ile tercih edebilirler çünkü; Bizler parça eşya ile az eşya taşıma hizmeti sunsak da  bize emanet edilen bir kağıdı dahi en iyi şekilde taşıma hizmeti sunmayı ilke edinmiş bir firmayız. İstanbul ilinde en çok parça eşya taşıma hizmeti kimler alır diye merak ediyorsanız.

Firmamız tarafından yapılan analizlere göre, en çok parça eşya taşıtan profil müşteriler, Öğrenciler, Yazlık evi olanlar, Bekar evleri, Eşyalarını yenileyenler,yakınına eşya göndermek isteyenlerden oluşur. Parça eşya olarak en çok taşınan eşyalar ise, Yine Yıldırım Nakliyat firması tarafından yapılan analizler ışığında bilgi verelim. Tek kişilik yatak, baza, tekli koltuk, sehpa , yemek masası gibidir. Kurumsal firmalar için, Ofis masaları, ofis sandalyeleri en çok parça eşya olarak taşınan malzemelerdir. Sizlerde Yıldırım nakliyat aracılığı ile memnun kalma garantili  parça eşyalarınızı taşıtmak firmamıza ulaşın.