5164303 1

Piyano Taşımacılığı

Piyano Taşımacılığı Hizmetleri

Piyano taşımacılığı ve diğer sanatsal ürünlerin hassas ve oldukça titiz bir şekilde taşınması gerektiğinin bilinci içerisinde olan firmamız bu konuda her geçen gün kendisini geliştirmekte ve diğer nakliye firmalarının üzerinde hizmet sağlamayı başarmaktadır.

Hemen hemen tüm nakliyat firmalarının ilan ve web sitelerinde, piyano taşıdıklarına dair içerikler yer almaktadır.

Buna rağmen taşımacılık konusunda deneyimli olmayan kişilerin taşımadığı piyanolarda, mobilya hasarları bir yana, tel kopmalarına hatta rezonans tahtası çatlakları dahi meydana gelmektedir. Bu ve benzeri istenmeyen durumlarla karşılaşmamanız için, piyano taşımacılığında da işinin ehli, şirketimiz ve elemanlarıyla hizmetinizdeyiz.

Profesyonel Paketleme İle Kusursuz Piyano Taşımacılığı
Profesyonel Paketleme İle Kusursuz Piyano Taşımacılığı

Piyano Taşımacılığında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Firmamız piyano taşımacılığı esnasında bu işlem için özel üretilmiş taşıma aletleri kullanmaktadır.

Piyano taşımada firmamızın işlem sıralaması aşağıdaki gibi olacaktır.

1- Öncelikle sökülmesi gerekli bir yeri var ise sökülmektedir.

2- Özel ambalajlama teknikleri kullanılarak ürün ambalajlanır.

3- Ürünün tüm ambalajlanma işlemleri son bulduktan sonra özel kayışlar giydirilir.

4- Ürünün taşıma işlemi gerçekleştirilir.

Ülkemizde son zamanlarda gelişen nakliyat hizmetlerine büyük bir profesyonellikle hareket eden Yıldırım nakliyat 1998 yılından bu yana sürdürmüş olduğu taşımacılık hizmetlerine özel taşımacılık hizmetlerini eklemiştir.

Özellikle para kasası taşımacılığından sonra piyano taşımacılığı hizmeti de veren firmamız bu konuda önemli adımlar atmıştır. Firmamız ister kuyruklu ister kuyruksuz piyano olsun her konuda önemli adımlar atmaktadır. Tüm piyano taşıma hizmetlerinde firmamız özel elemanları ile profesyonelce piyano taşınmasında size büyük destek sağlamaktadır.

Kuyruklu Piyano Taşımacılığı

Kuyruklu piyano taşımak için size yardımcı olmak için profesyonel piyano taşıma hizmeti sunmaktayız kuyruklu piyano oldukça hassas kadarda pahalı müzik aletidir. 

Bir yerden bir yere kuyruklu piyano taşımak için zor olan son derece ağır dengesiz olmalarıdır kuyruklu (Grant) piyanolar 360 Kg ile 750 Kg arasında gelmektedir. Yani, bu kadar ağır pahalı bir piyano taşımak için gerekli olacak insanların sayısını tahmin edebilirsiniz.

Özellikle kuyruklu piyanolar çok ağır, narin, doğada kırılgan olduğundan, kuyruklu piyano hareket ettirirken oldukça kolay zarar görecek kadarda savunmasız hale gelirler.

Dolayısıyla konusunda uzman tam donanımlı profesyonel piyano taşıma şirketlerinden yardım almak ana nedenidir.

İstanbul’da kuyruklu piyano taşıma hizmeti sunan iyi bir şirket ile temasa geçmek yapmanız gereken ilk şey olursa. Kuyruklu piyano taşıma konusunda oldukça ünlü kuyruklu piyano taşıma şirketi bulmak internet ortamında çok daha kolay hale gelmiştir.