depolama 1200x800 1

Kadıköy Eşya Depolama

kadikoy esya depolama

Kadıköy eşya depolama firmasına ihtiyaç duymanız doğrultusunda sizlere en iyi Kadıköy eşya depolama hizmetini sunmak adına sizlerin hizmetinde olacağımızdan emin olabilirsiniz. Yıldırım eşya depolama hizmetleri kapsamında, Kadıköy eşya depolama hizmeti almak isteyen müşterilerimize özel depo alanında, gönül rahatlığı içerisinde eşyalarını depolatacakları depolama hizmetlerini sunuyoruz. Talep edilen eşya depolama süresi boyunca depo alanımızda misafir olacak eşyalarınıza gözümüz gibi bakıyoruz.

Kadıköy eşya depolama tesisimiz hakkında sizleri bilgilendirmek isteriz.
Yıldırım nakliyat ticaret ve limited şirketimize ait olan resmi depo alnımız depo konumu ve mekanı olarak resmiyete şirketinize ait tapulu alandır.
Kadıköy eşya depolama hizmetimiz sunduğumuz depo hizmetimizden her müşterimize ait özel bölüm odalar bulunmaktadır.
Yedek anahtar teslim etme sistemimiz ile depomuzda yer alan eşyalarınız odasına ait anahtar yedeği size de sunulacaktır.

ofisdepolama

Eşya Depolama

Taşımacılık sektörünün öncü firmalarından olan Yıldırım Nakliyat, yıllardır edilmiş olduğunu sektör deneyimini eşya depolama hizmeti olarak da sizlere sunmaktadır. Firmamız uzun yıllar boyunca şehir içi ve şehirler arası evden eve nakliyat başta olmak üzere, farklı taşımacılık ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap vererek bugünlere kadar gelmiştir.

Geçmişten günümüze kadar edindiğimiz müşteri deneyimini ve memnuniyetini, her zaman dikkate alıp sizlere daha iyisini verme gayretinde olduk. Yıldırım Nakliyat şehir içi ve şehirler arası taşımacılık ihtiyaçlarınıza çözüm olurken, eşya depolama ihtiyaçlarınız için de nitelikli çözümler sunmaktadır.

Eşya Depolama Hizmeti

Üst Düzey Güvenlikli Eşya Depolama Hizmeti

Eşya depolama hizmetimizde, eşyalarınızın güvenliği en iyi şekilde sağlanmaktadır. Bu nedenle eşyalarınızın kısa ya da uzun süreli saklanması için, firmamıza gönül rahatlığıyla teslim edebilirsiniz.

Güvenlik kameraları ve özel güvenlik görevlileri ile korunan depolarımız, aynı zamanda farklı elektronik alarm sistemleri ile daha korunaklı ve caydırıcı hale getirilmiştir.

Temiz ve ferah depolama alanları eşyalarını depolanması için kullandığımız alanlar, ferah olduğu gibi temizliği de düzenli bir şekilde, yapılmaktadır. Depoların havalandırılması belirli periyotlarda yapılarak, iç temizliklerine ciddi anlamda önem verilmektedir.

Dış etkenlere karşı özel korunaklı depolar insan etkilerine karşı depolarımız özel bir şekilde korunduğu gibi, farklı dış etkenlere karşıda çeşitli güvenlik önlemleri alınmıştır.

Su, sıcaklık ve benzer dış etkenlere karşı alınan önlemlerin yanı sıra, kir ve toz gibi eşyalarınızı ya da eşya paketlerinizi olumsuz etkileyebilecek etkenlere karşı depolarımız en iyi şekilde korunmaktadır.

Eşya Depolama Hizmetinin Faydaları

Eşyalarınızın çeşitli süreler için saklanması, size farklı faydalar sağlayabilir. Özellikle bir süreliğine evinden ya da ofisinden ayrı kalacak kişiler bu süre zarfında kira ödememek için eşyalarını depolama hizmetine bırakarak, işlerini yoluna koyana kadar uygun maliyetlerle hizmet almaktadır.

Genellikle az eşyası bulunan öğrenciler için de, başka şehirde yaşadıklarında birkaç aylığına memleketlerine gitme durumunda eşyaların depolanması hizmeti maliyet açısından fayda sağlamaktadır.

Yıldırım Nakliyat ve depolama güvencesi ile bir süre saklama ihtiyacı duyduğunuz eşyalarınız için, depolama hizmeti alabilirsiniz. Yüksek güvenlikli uygun fiyatlı depolama hizmetimiz için, bizimle irtibat kurarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bunların yanı sıra nadiren lazım olan ve atmaya kıyamadığınız eşyalarınız için de depolama hizmeti alarak, bu eşyaların uzun süre saklanmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca evinizde ve işyerinizde daha fazla yer açmak için, farklı eşya depolama hizmeti almanız mümkün olabilir.